Pirkinių krepšelis

Apie mus

Mūsų įmonė įkurta 1996m. ir jau daugiau nei 25 metus vykdome didmeninę ir mažmeninę prekybą skutimosi priemonėmis ir asmens higienos prekėmis Lietuvoje.

Per ilgą laikotarpį įgijome savo pirkėjų pasitikėjimą ir lojalumą. Tai pavyko, nes mūsų prioritetas visada buvo ir liks aukšta kokybė ir gera kaina, malonus, betarpiškas aptarnavimas ir įsiklausymas į pirkėjų norus bei pageidavimus.

Stengdamiesi patenkinti mūsų pirkėjų lūkesčius, dalį prekių importuojame patys iš Vakarų Europos, taip didindami  kokybės standartus išlaikant patrauklią kainą. Mūsų parduotuvėje  rasite ne tik platų skutimosi priemonių pasirinkimą, bet ir nemažą asortimentą visai šeimai: asmens higienos prekes, prausimosi priemones, plaukų ir veido priežiūros priemones, dantų pastas ir šepetėlius, parfumeriją, buitinės chemijos prekes, higienos ir kosmetikos prekes vaikams ir dar daug įvairių smulkmenų.

Žinomų gamintojų prekės ženklai, mūsų pačių sukurtų orginalių prekių asortimentas ir nišinės prekės sudaro tokį prekių rinkinį, kokio nerasite jokioje kitoje parduotuvėje.