Pirkinių krepšelis

Mūsų gamyba

SKUSTUVAI.LT gali pasiūlyti išskirtinius, tik mums priklausančius produktus.

Idėja kurti savo prekių liniją atėjo apie 2000 metus. Sparčiai besikeičianti rinka, greitėjanti globalizacija, besiplečiantys prekybos tinklai ir spartus mažų įmonių nykimas vertė ieškoti išeičių. Sukūrėme savo skustuvų liniją (private lable), kokybe nenusileidžiančią geriausiems prekės ženklams ir lyginant vienodos kategorijos prekes – labai patraukliomis kainomis. Šia veikla užsiimame ir dabar. Mūsų produktas – tai kokybiškas skustuvas ir Lietuvoje gaminama pakuotė. Skustuvo kokybę garantuojame, nes skustuvų kilmė – žinomi JAV ir Pietų Korėjos gamintojai. Skustuvų pakuotės taip pat labai kokybiškos. Produktai skirti Lietuvos rinkai, todėl visa informacija ant pakuotės pirmiausiai pateikta lietuvių kalba.

Skustuvai (peiliukai) yra truputį didesnės rizikos produktai. Todėl mūsų skustuvai apdrausti civilinės atsakomybės draudimu garantuojančiu, kad įvykus kažkokiam incidentui dėl gamintojo kaltės, žala bus kompensuota.

Mūsų prekes galite įsigyti šioje interneto svetainėje, keliuose prekybos tinkluose, mūsų fizinėje parduotuvėje ir pas nepriklausomus pardavėjus.

Galime sukurti produktą ir Jūsų prekybos sistemai pagal pateiktą dizainą, arba pasiūlyti savo dizainą.

Didžiuojamės tuo, kad esame vienintelė Lietuvoje maža įmonė, turinti skustuvų pakavimo liniją ir išskirtinius produktus.

Dėl didmeninės prekybos kreipkitės el. paštu – info@skustuvai.lt

Siūlome įsigyti orginalią skustuvai.lt produkciją

Istorija

2004 – 2007

Pirmasis mūsų produktas sukurtas tik Lietuvos rinkai, derinantis  kokybę ir žemą kainą. 

2006 – 2008

Specializuoti skustuvai moterims.

2007 – 2010

Pakuotė “BC Žalgiris” – skirta Eurokos prekybos tinklui.

2010 – 2017

Premium skustuvai moterims (pirmos kartos, ASR Co. USA).

2019

Klasikinio skustuvo ir penkių platininių peiliukų komplektas  (ASR Co. USA).